info@malatyahaliyikama.com
0422 336 88 90
0422 336 76 06
0506 596 28 16

HALI YIKAMA

HALI YIKAMA

  Cihan Halı yıkama tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için doğru adres. Halı yıkama ve halı temizliği işlemlerinde son teknoloji makinelerle hizmet vermekteyiz.

Malatya Halı yıkama da bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kulanılmaktadır. kirli sepeti halı yıkama olarak profesyonel ekibimiz, yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız. Halılarınızın temizlik işlemini yaparken profesyonel firmaları tercih edin aksi halde hem halılarınız zarar görür, hem paranız boşa gider Bizim tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ve kurutma odası bulunan bir tesistir.

Tesisimizde daha sağlıklı bir temizlik için havuz sistemi bulundurmamaktayız. Çünkü havuz sistemi birçok halının aynı havuzun içine konulması demektir. Bu da evde hayvan besleyen bir müşterimizin halısı ile, hayvan beslemeyen diğer bir müşterimizin halısının aynı havuzun içerisinde olmasıdır, veya çok kirli olan bir halı ile pek de kirli olmayan halıların aynı havuzun içerisinde olması nedeni ile tüm kirinin birbirine karışması demektir. Ve bu hiç de sağlıklı bir temizlik yöntemi değildir. Bir halıda bulunan mikropları diğer bir halıya bulaştırmamak gerekmektedir.

 

Cihan Halı'dan Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Garantisi İle Halılarınızı 4 Günde Teslim Ediyoruz.